סילפוס – איך זה עובד באמת?

מסנן סילפוס הוא למעשה מסנן שהחלקים העיקריים שבו הם הכדוריות הייחודיות הנמצאות בתחתית של המסנן.

כיום אפשר למצוא אין ספור של סוגי סילפוס המרכיב מסננים מגוונים וכן כדוריות מגוונות בהתאם.

הקנייה של הכדוריות תהיה מאותו המקום כאמור, ייבואן גרמני. משקלו של כל כדור כשבע מאות גרם ומחייב להחליפו בכל חצי שנה כך שהמערכת תפעל בצורה התקינה ביותר.

איפה מתקינים מסנן סילפוס?

ניתן להתקין מסנן סילפוס לצדו של מד המים. כמו כן, כאשר בוחרים את המסנן הוא יהיה חייב לעמוד בכל הדרישות של התקן הישראלי וכן תהיינה מדינות שפחות תעודדנה את השימוש בו היות שיש מחקרים שיכולים בהחלט להעיד כי נוכח השימוש יכולה להימצא כמות לא מבוטלת של זרחן במים.

מה מתאים ומה מתאים פחות? זו בהחלט סוגיה שיש לבחון אותה היטב לפני שלוקחים את זה צעד אחד קדימה.

כיצד פועל הסילפוס?

סילפוס זה למעשה חיבור של נתרן, מגנזיום וחומר כמו הסיליקאט. התפקיד של הסילפוס למנוע מהאבנית להיות חלק מהמים שאתם שותים, למעשה היא מונעת חיבור והפיכת האבנים לאבנית שקשה לעיתים להסיר.

כדי שהאבנית לא תתקשה ולא תעטוף את גוף החימום זה מה שצריך לעשות כדי למנוע את זה מראש.

איך בוחרים סילפוס?

סילפוס בוחרים בלי שיש צורך לתחזוקה כזו או אחרת, גם לא צריך להחליף שום דבר, כמו כן, חשוב לבחור את המתאים ביותר על פי תו התקן שיבטיח כי אכן מדובר במכשיר שיספק את המענה וימגר את האבנית לאלתר.

דבר נוסף שחשוב לעשות זה לבחור מוצר שיש לו אחריות מלאה, כמו כל דבר גם כאן ובפרט כאן כדי שתמשיכו ליהנות ממים נקיים וטובים עניין האחריות הוא מעל לכל.

כמו כן, אפשר ואפילו מומלץ לייצר סקר שווקים מקיף שכולל גם את המחיר, האם הוא מתאים לתקציב שאותו הקצבתם לעצמכם מראש?

בסיכום דבר, אם אתם רוצים לחיות איכות חיים תקינה גם בבית וגם בסביבת המשרד, זה בדיוק מה שאתם צריכים כדי לעשות את זה נכון ובטוח.