מזרן

אומרים שבני האדם נוטים לישון כשליש ממהלך החיים שלהם. לאיכות של המזרן נודעת חשיבות רבה במארג של שנת הלילה. במידה שהמזרן אינו איכותי, כך גם תיראה השינה שלכם. כל מה שקשור להחלפת מזרן עשוי להיות סיזיפי ומתיש. צריך לבחור את היצרן, את סוג המזרן – קשיח או רך, להתלבט מה הכי באמת טוב עבורכם, העיקר ליצור שנת לילה בריאה יותר. כשעומדים לרכוש את המזרן, לרוב נוטים להתלבט בין קנייה מקוונת שלו לבין קנייה שלו בחנות סטנדרטית. יש הטוענים לכך, ויש הטוענים לאחרת. הבאנו בפניכם את שתי הדעות. בסיום הקריאה, תשפטו בעצמכם מה באמת עדיף.

מתי רכישה של מזרן בצורה מקוונת מומלצת?

כיום יותר ויותר צרכנים נוהגים לעשות את הקניות שלהם בצורה מקוונת. ואם אפשר לקנות אפילו אוכל דרך האינטרנט, אז למה אי אפשר לקנות גם מזרן? יש בכך הרבה הגיון. קודם כל תחסכו את כל התהליך של להתלבש יפה, להתניע את הרכב, לנסוע לחנות מזרונים. לחכות שישרתו אתכם, ואז להמתין בתור הארוך של הקופה. להביא בכוחות עצמכם את המזרן הביתה, ואז לשוב לביתכם. בלחיצת כפתור פשוטה, המזרן יגיע עד לסף מפתן הבית שלכם, בעודכם יכולים להישאר עם הפיג'מה הנצחית שלכם. מרבית החברות באינטרנט מבטיחות לכם משלוח ללא עלות נוספת, כמו גם החזר כספי, במידה ותגלו שהמזרון הוא לא בדיוק מה שחשבתם שהוא. החיסרון היחידי שבקניית מזרון מקוונת בא לידי ביטוי בכך שאתם לא יכולים לשכב עליו פיזית, ושאתם ניזונים רק מהתרשמות מתמונות ומהמלצות של אחרים. אבל אפשר לעקוף זאת, מכיוון, שכאמור לעיל, לא משנה מה הסיבה – במידה ולא תהיו שבעי רצון מהרכישה של המזרן, תוכלו להחזיר אותו. לרוב עד שלושים ימים מרגע הרכישה.

האם עדיף לבחור מזרן מחנות רגילה?

יש כאלו שעדיין יבחרו לרכוש מזרן בדרך המסורתית. קרי – מחנות רגילה. הדבר מאוד ישים למי שאינו בוטח יותר מדי בתמונות ובחוות הדעת של אחרים. למי שחייב לחוש במו ידיו ועיניו במוצר. יש חנויות למכירת מזרנים שיגדילו לעשות וייתנו לכם את האפשרות להוריד למטה את המזרן הישן שלכם. החסרונות של רכישה מחנות פיסית באים לידי ביטוי בכך שאתם לא באמת משווים מחירים, כי אם אתם צריכים להסתפק אך ורק בהצעת המחיר של החנות שאותה תפקדו. יש גם הבדל בין ההנחות שאפשר לקבל באינטרנט, לבין ההנחות שאפשר לקבל בקנייה דרך האינטרנט. מכיוון שבאינטרנט אין הוצאות כספיות בגין העסקת עובדים ותפעול המקום, המחירים יכולים להיות הרבה יותר נמוכים.