מזרונים – איך קונים

ההיצע של מזרנים הולך וגדל עם השנים ולנו הצרכנים יש את כל האפשרויות להשיג מזרנים שהם לא רק נוחים אלא מותאמים גם ברמת העיצוב. אז איך בוחרים מתוך ההיצע הגדול הזה? כיצד אפשר לשרת את השינה שלנו בצורה הטובה ביותר וללא תחלואות או קשיים? הנה כמה דברים שאתם צריכים לדעת על מזרנים ועל הבחירה הנכונה שלהם.

איך בוחרים מזרן?

אם אתם רוצים להאריך את תוחלת החיים, תתפלאו, אבל זה בהחלט קשור לעניין מזרנים ובחירתם. איך שתציעו את המיטה שלכם כך ייראו חייכם וכאן, בדיוק כאן עולה השאלה איך אתם בוחרים מזרנים לשינה טובה יותר? איך מתרווחים על המזרן והופכים את השינה שלכם למושלמת ביותר?

ראשית, בדקו כמה מקום יש לכם בחדר, מה גודל המיטה? האם אתם מעדיפים מזרן קשה או מזרן רך יותר? האם תרצו שהמזרן יהיה נגיש לכם כשתרצו לקום מהמיטה בקלות? כדי לוודא שזה באמת מה שאתם צריכים רצוי כי תבחרו את המידות המתאימות ביותר ורק אחר כך תעברו בין היתר גם למחיר שאתם מוכנים לשלם.

מחיר או דרגת קושי? כך בוחרים מזרנים

כפי שהבנתם, קודם כול המחיר, כמה זה יעלה לכם ומה הסוג שאתם מעדיפים? מה תהיה דרגת הקושי? טווח של מחירי מזרנים משתנה והוא יכול להתחיל ב-500 שח ועד 14000 שח ויותר. השאלה היא מה התקציב שלכם והאם הגדרתם אותו לעצמכם?

כשאתם מגיעים לחנות, הגדירו למוכרן את המחיר שאותו תרצו לשלם כך שלשני הצדדים יהיה קל יותר, לכם בבחירה ולמוכר עצמו להתאים את המטרה בדיוק לתקציב שאותו תרצו לשלם.

כמו כן בנקודה הזאת אפשר בהחלט להזכיר גם את נושא הקפיצים, איזו מערכת קפיצים תעדיפו? האם תרצו מערכת שלמה או קפיצים בודדים?

מן הסתם, מזרן עם 700 קפיצים יעשה את העבודה הרבה יותר טוב ביחס למזרן עם חצי כמות מהקפיצים. כאמור, ריבוי של קפיצים הוא הדבר שאתם צריכים היות שרק הוא יאט את הבלימה במזרן ויאפשר בסופו של דבר את השינה הטובה ביותר.