חשיבות מטף

יש מי שמאמין כי התחזוקה הקבועה והשנתית של מטף הינה עוד הוצאה כספית מיותרת, אבל בפועל היא ממש הכרחית על מנת שהמטף יעמוד בכל תקני הבטיחות הנדרשים. המטף הוא לא מוצר מותרות, הוא חיוני בכל בית ובכל עסק, לעולם אי אפשר לדעת מה ילד יום, ותרחישים בעייתיים כמו שריפות הם חלק אינטגרלי של החיים, ועל כן יש להצטייד במטף ולוודא את שלומכם ואת שלומם של היקרים לכם.

מה החשיבות של תחזוקה נכונה של מטף?

יש חשיבות תהומית בכל מה שקשור לתחזוקה נכונה של מטף לכיבוי אש. כמו כל מוצר, באשר הוא, הוא עלול להתבלות, כאשר ברגע האמת תגלו להפתעתכם הרבה שאין בו בכלל כל תועלת. רצוי מדי פעם לבדוק את השמישות של המטף, להקפיד על תחזוקה נאותה שלו, לבחון שאין בו שום בעיה, שהוא פועל היטב ושהוא יכול לשרת אתכם נאמנה לטווח הארוך.

במה בא לידי ביטוי התפקיד של איש מקצוע מהתחום של מטף?

איש מקצוע מהתחום של מטף, מתחיל באספקה של שירות. בבדיקה של תקינות המטף, ובהחלפתו, במידה ומתעורר הצורך בכך. במהלך הבדיקה של טכנאי המטפים, הוא יבדחן כל מיני אלמנטים שמתכתבים עם המטף. אלמנטים כמו לדוגמה – לשקול איך מקומות עבודה או ציוד שהועבר בהם, כמו גם בבתים, בעת האחרונה, ייצור של מוצרים חדשים, מיכון חדש, או לחלופין שינוי בכל מיני תהליכים, וכיוצא בזאת, שינו בעליל את צורת ההגנה על המקום שלכם. ישנה סבירות כי טכנאי המטפים יבחין ברמות סיכון להתלקחות של שריפה במקום שלכם, שעם הזמן הופחתו או אולי התגברו מאז הבדיקה האחרונה שביצע טכנאי המטפים. סיכונים שכאלו שיתכן שבכלל לא הייתם מודעים אליהם, לולא ביקר אצלכם טכנאי המטפים.

מה החשיבות של המהימנות בבחירת קבלן של מטף מהימן?

קבלן מהימן יבטיח שכל מטף לכיבוי אש שבחרתם יפעל כשורה, כמו גם הוא ימוקם במקום הכי מתאים. לפני בחירה שלו, תוודאו שהוא קיבל את ההכשרה הכי מתאימה, ויש באמתחתו את ההיתרים הנדרשים. תוודאו שהוא הוסמך בכל ההיבט של מכבי האש של מדינת ישראל, שהוא אמין, ושהוא מוכן לספק לכם שירות בכל זמן נתון.