דלתות פנים

דלתות פנים

יש רכישות שממש לא עושים כל יום, כדוגמת רכישת דלתות פנים. אם זה משום כל התהליך של ההתקנה, ואם זה קשור להוצאה הכספית, הממש לא מבוטלת. לפיכך, יש להעניק זמן ומחשבה לבחירתן. השיקול הראשון, מעבר לנראות שלהן ולטעם האישי שלכם, צריך לנבוע מטעמים פרקטיים. יש לוודא כי יש לדלת מספיק מרווח, וכי היא יכולה לתפקד היטב. הדלת צריכה לשמש אתכם נאמנה. כמו כן, יש לחשוב על האווירה שברצונכם לייצר בבית שלכם.

מהם 3 השיקולים לבחירת דלתות פנים?

יש הרבה שיקולים, שמושכים או שמונעים בחירה של דלתות פנים. קצרה היריעה מלהכיל. בכל זאת, החלטנו להציג בפניכם את שלושת השיקולים שמושכים לבחור בהן, מתוך הרצון להתמקד דווקא בחיובי, ולא בשלילי. כדלקמן –

  1. באופן כללי, דלת פנים שיוצרה שלא מעץ מלא, מגיעה ביחד עם כל מיני חומרי ציפוי, לרבות – ציפוי של שכבת צבע, שמכונה שלייפלק, או למינציה, או פורמייקה או לחלופין ציפוי פורניר. לכל אחד מהם נודעת איכות או מגרעת אחרת. על מנת לבצע בחירה מושכלת, כדאי שתגלשו קצת באינטרנט, ותבררו מה עדיף, איפה האיכות עולה על המגרעת בדיוק.
  2. יש דלת פנים כבדה יותר, כדוגמת דלת פנים מעץ, ויש דלתות פנים הרבה יותר קלות, כמו למשל – דלת פנים מאלומיניום, או דלת פנים מעץ סינתטי. באופן טבעי, ניתן להבין מהכתוב, כי סוג זה של דלתות הפנים אינו מיועד לכל חלל, כגון – חדרי ילדים קטנים או מתבגרים.
  3. השיקול השלישי, שמוביל לבחירת דלת פנים, בא לידי ביטוי בכך שדלתות הפנים מובנות עם כל מיני חומרי מילוי, אשר בהכרח משפיעים על האיכות שלהן לטווח הארוך. במידה והאקוסטיקה בחדר מסוים אינה "הרג ובל יעבור" בשבילכם, כי אז המילוי של דלתות הפנים הסטנדרטי מכוורת קרטון בהחלט יכול לספק אתכם. ובמידה והאקוסטיקה בחדר מאוד חשובה לכם, נגיד שילדכם התחיל לנגן בכלי נגינה, למורת רוחכם ולמורת השכנים שלכם, כי אז המילוי המושלם הוא פלקסבורד, שאותו מייצרים מסיבים של פשתן ומעץ דחוס.

למה כה חשוב לרכוש דלתות פנים רק איכותיות?

יש מצבים בחיים שבהם צריך לקחת החלטות קשות יותר. האם לבחור במחיר הגבוה ביותר, וליהנות מאיכות ארוכת טווח, או להיצמד למסגרת התקציב, תוך כדי התפשרות על האיכות. פה נגיד לכם בוודאות, שעל האיכות של דלתות פנים אסור להתפשר, וגם אם זה אומר לשאת בתשלום הרבה יותר גבוה. במקום לרכוש דלת פנים זולה, ואחרי שנה להיאלץ להחליף אותה. להוציא הרבה כסף על רכישה ועל התקנה מדי פעם, תבחרו באופציה של רכישת דלת פנים יקרה יותר, אבל תיהנו ממוצר שישרת אתכם הרבה שנים, במקום שאתם תשרתו אותו.