אבנית – הכול על הבעיה שרוב הישראלים סובלים ממנה

כשמדברים על אבנית מדברים על שכבה קשה במיוחד בצבע אפרפר לבן והיא נמצאת בתחתית של המוצר לצורך העניין אפשר לראות אותה בתחתית של כל קומקום חשמלי כזה או אחר אבל היא בהחלט יכולה להימצא גם בגוף חימום או מכל מערכת שזורמים בה מים שהם חמים יתר על המידה.

איך נוצרת אבנית ואיך מסירים?

אבנית נוצרת כאשר המים שוקעים והופכים לסוג של גיר ונוכח המשקעים הם למעשה מייצרים את האבנית המדוברת.

את האבנית צריך להסיר עם חומר חומצית, החומצה ממיסה את הגיר או האבן שנמצאת על הגוף של החימום.

במכשיר הביתי המוני אנשים בוחרים בשיטה המוכרת של הנחת חומץ לימון או חומץ ביתי, כמה פשוט כך זה קל.

למה חשוב להסיר אבנית?

יש לא מעט השלכות ובעיות בריאותיות שחשוב למנוע ולכן, אם יש אבנית חשוב מאוד להסיר אותה באמצעות ניקוי האבנית כך שלא יהיה צורך לשתות את האבן כחלק מהמים. הפעם זה לא חייב לגרום לחשש ובטח שלא לצור אבנים בכליה.

כאמור האבנית פוגעת באיכות של המים, אבל בו זמנית יכולה לגרום גם לבלאי רציני ביותר, כך למשל שמבטלים את האבנית המים נשארים נקיים ללא אבנית.

איך מבטלים את האבנית? באמצעות המכשיר המתאים אפשר לעשות את זה קל ונכון

אם רוצים לבטל את האבנית, פילטר יכול להשאיר את האבנית מחוץ לתמונה. יש כיום לא מעט מסננים עם תו תקן עם מסנן ראשי שמניחים במיקום הנכון והוא בהחלט יכול למנוע את הכניסה של האבנית לאורך שנים ארוכות ביותר.

יש כזה דבר חומר לניקוי אבנית?

יש לא מעט אפשרויות להסיר את האבנית בפרט שזה קורה למכשירי החשמל שלכם בבית, הטיפול המומלץ כאמור זה להתקין את המתקן על הפילטר וכך למנוע אבנית.

עם זאת ישנה אפשרות של הנחת חומרים ייעודיים שיודעים ויכולים לסלק את האבנית לא רק מהקומקום אלא גם מהדוד חימום, מכונת הכביסה, המדיח ועוד חלקים כאלה ואחרים.